Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

„Savaitės temos” svečiuose Alytaus rajono savivaldybės merė Rasa Vitkauskienė

Pokalbis su Alytaus rajono savivaldybės mere Rasa Vitkauskiene apie aktualiausius klausimus Alytaus rajone gyvenantiems žmonėms: kelių infrastruktūrą, pasirengimą žiemai, pasirašytą susitarimą su Alytaus miesto savivaldybe dėl vietų rajono darželinukams Alytaus miesto darželiuose.

Kaip pasakojo R. Vitkauskienė, daug rajone gyvenančių tėvų dirba mieste, tad neretas ir vaikus veža į mieste esančius darželius. Atliekama išsami analizė, siekiant išsiaiškinti, kiek vaikų lanko miesto darželius, koks yra poreikis, ar vertėtų rajone įsteigti darželį, jeigu taip, kur jis būtų patogiausias… Ne tik šiuo klausimu, bet ir kitais, pasak merės, atrasti bendrų sąlyčio taškų su Alytaus miesto savivaldybės vadovais pasiekti pavyksta. Diskusijos vyksta ir dar vienu labai aktualiu klausimu, kaip sako R. Vitkauskienė, dažniausiai keliamu rajono gyventojų, – keliai, jų valymas ir priežiūra šaltuoju metų laiku.

Atsakydama į nuolat nemažai aistrų keliantį klausimą, apie kelių valymą soduose žiemos metu, merė atsako: „Sodai žiemos metu ištuštėja, nes miesto gyventojai nelabai važiuoja į sodus žiemą, tačiau sodų valymu, mes tikrai pakankamai neblogai, manau, rūpinomės. Bet planuojam, kad bus valymo, barstymo kokybė geresnė, kad nebūtų taip, kad prie miesto privažiuoji – nenuvalyta, ar miestas baigiasi ir jaučiasi riba. Kalbame su miesto savivaldybe apie tai, nes abi savivaldybės suinteresuotos, kad būtų kokybiškas keliavimas į darbus.”

Kitos naujienos

Kokie pagrindiniai iššūkiai buvo šią kadenciją Europos Parlamente, Europos saugumas, karas Ukrain...

Su Alytaus Sakalėlio pradinės mokyklos 2C klasės moksleiviais susitinkame radijo stotyje FM99. Va...

Alytuje gyvenantys vaikų tėvai ir toliau ieško būdų, kaip išlaikyti savo vaikus darželiuose. Nors...

Alytaus policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl galimo moters išžaginimo Alytuje. Kaip pranešė Alytaus ap...