Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

Šildymo kaina Alytuje turėtų būti dar mažesnė

Lyginant praeitų ir šių metų šilumos kainą šiais metais ji buvo mažesnė, ateinančiame šildymo sezone kaina taip pat turėtų būti dar mažesnė, FM99 studijoje sakė Alytaus šilumos tinklų direktorius Mindaugas Neverdauskas. Alytaus šilumos tinklai dabar turi biokuro bent jau iki naujųjų metų, o jis buvo pirktas pigiai. Jei dujų kainos nešoks iki viršų, sezonas turėtų būti pigesnis, o dujų kainų kilimo tendencijų šiuo metu nėra. 

Nauji katilai galbūt galės padėti sutaupyti, nes bus galima sumažinti dujų pajėgumą, tai leis mokėti mažesnius mokesčius už jį, nes naujuose katiluose bus galima naudoti dyzeliną. M. Neverdauskas tikisi, kad dėl to ir bus įmanoma dar sumažinti šildymo kainą.

Mindaugas Neverdauskas

Šildymo sezonas dažniausiai prasideda spalio pradžioje, M. Neverdauskas sako, kad visi darbai ir pasiruošimai jam jau atlikti, tad viskas turėtų prasidėti sklandžiai.

Vienas iš tokių darbų buvo trasų keitimas Žalgirio gatvėje, dabar toje gatvėje yra uždėta laikina danga ir anot Alytaus savivaldybės už pastovią dangą kitais metais turės mokėti Alytaus šilumos tinklai, tačiau Alytaus šilumos tinklų direktorius šią situaciją nupasakoja kiek kitaip: ,, Šitas projektas buvo derintaas taip, kad šilumos tinklai pakeis trasas po važiuojamąja dalimi, dėl to ir buvo sustabdytas eismas. Mes pakeitėm ir atstatėm dangą ir savivaldybė pagal planą turėtų uždėti antrą sluoksnį. Mes atstatėme dangą tiek kiek jos nuardėme, o dabar jau savivaldybė turėtų baigti gatvės rekonstrukciją ir uždėti antrą sluoksnį.” Šis darbas Žalgirio gatvėje šilumos tinklams kainavo pusę milijono eurų „Gyvo miesto” laidoje sakė Alytaus šilumos tinklų direktorius Mindaugas Neverdauskas.

„Miesto informatorius“

Kitos naujienos

Liepos 6-ąją – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną – kviečiame švęsti Dzūkij...

Grupė 

Druskininkų rajone sunkiai apgirtęs vyras smurtavo prieš mažametę mergaitę. Kaip pranešė Alytaus apskriti...

Birželio 25 d. įsigalioja vasaros laikotarpio Alytaus miesto viešojo transporto tvarkaraščiai: da...