Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

Skaityti savo kieme kviečia Alytaus biblioteka

Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka pristato projektą „Skaitykla tavo kieme“. Direktorė Vida Grišmanauskienė ir Aurelija Sukadelskaitė, projekto vadovė ir skaitytojų skyriaus vedėja kiekvieną trečiadienį alytiškius kviečia skaityti gryname ore.

Projektas startavo birželio 28 dieną ir tęsis visą vasarą. „Skaitykla tavo kieme“ suburia skaitytojus vienoje vietoje ir net knygas skaito garsiai, tereiks klausytis!

„Vasara yra skaitymo laikas“, – teigia direktorė. Organizatorės pasirūpino, kad be skaitymo būtų ir kitokios veiklos. Pavyzdžiui, edukatorius Andrius Grigaliūnas pasakos apie dailės istoriją, Augustina Juknė apie šokio terapija. Kęstutis Rutkauskas, atvyks su šunimis, kalbės apie augintinius ir demonstruos dresūrą.

Vida Grišmanauskienė ir Aurelija Sukadelskaitė

Dzūkų tarmės puoselėjimas

Biblioteka didelį dėmesį skiria dzūkų tarmės puoselėjimui. Skaityklos kiemuose finalinis renginys bus su dzūkišku prieskonių.
„Finalinis renginys bus didesnis, su Egle ir Roku Kašėtais, kurie neseniai buvo FM99 radijo studijoje. Jie organizuoja „Čiulba Ulba“ festivalį ir fantastiškais būdais yra susigyvenę su dzūkiška kalba“, – pasakoja V. Grišmanauskienė. Šis renginys planuojamas rudeniop.

Trūksta privalomų knygų

„Sprendėme didelę problema, iš kur gauti daugiau knygų. Nutarėme pradėti mainus tarp bibliotekos skyrių. Skyriuose, kur lankytojų mažiau, pasiimsime knygas į centrą, kur lankytojų daugiau. Tikimės, kad gausime papildomai knygų, bet ar taip bus, pamatysime eigoje“ – teigia skaitytojų skyriaus vedėja Aurelija Sukadelskaitė.

Skaitykite kiekvieną trečiadienį

„Skaitykla tavo kieme“ jau šį trečiadienį, liepos 5 dieną, nuo 11 val., skaitytojų lauks žaidimų aikštelėje tarp prekybos centro „Jotvingis“ ir Šv. Benedikto gimnazijos. Dalyviai ne tik skaitys, bet ir gamins sapnų gaudykles su edukatore Justina Rapždiene.

Kitos naujienos

Kokie pagrindiniai iššūkiai buvo šią kadenciją Europos Parlamente, Europos saugumas, karas Ukrain...

Su Alytaus Sakalėlio pradinės mokyklos 2C klasės moksleiviais susitinkame radijo stotyje FM99. Va...

Alytuje gyvenantys vaikų tėvai ir toliau ieško būdų, kaip išlaikyti savo vaikus darželiuose. Nors...

Alytaus policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl galimo moters išžaginimo Alytuje. Kaip pranešė Alytaus ap...