Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Skelbiama svarbiausių šalies muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ data

Svarbiausių šalies muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ organizatoriai šiandien atskleidžia, kada įvyks geriausių Lietuvos dainininkų ir grupių apdovanojimai. Iškilminga ceremonija, kaip ir kiekvienais metais, jau 13 – ąjį kartą įvyks Kauno „Žalgirio“ arenoje 2024 metų sausio 26 dieną. Pasak organizatorių, jau kuris laikas atsakingai ruošiamasi didžiausiam šalies muzikos įvykiui.

Kiekvienais metais didelio populiarumo sulaukiantis renginys jau 13 – ąjį kartą įvyks didžiausioje šalies arenoje. Čia specialiai ceremonijai sukurtus muzikinius pasirodymus surengs žinomiausi šalies muzikos kūrėjai bei bus išdalytos prestižinės „M.A.M.A.“ statulėlės.

„Kiekvienais metais muzikos apdovanojimai suburia didžiulį būrį įvairių sričių profesionalų tam, kad sukurtų ryškų muzikos įvykį. Šiais metais tai bus jau 13 – oji apdovanojimų ceremonija, tad norisi dar labiau nustebinti susirinkusią publiką. Jau kuris laikas ruošiamasi ceremonijai ir pažadame, kad 2024 metų sausio 26 dieną susirinkusi publika arenoje tikrai liks nustebusi“, – intriguoja organizatoriai.

Ceremonijos metus bus paskelbti geriausi šalies muzikos kūrėjai įvairiose kategorijose, kuriuos išrinks daugiau nei 100 žmonių komisija. „M.A.M.A.“ apdovanojimų komisiją sudaro įvairūs žiniasklaidos atstovai, muzikos prodiuseriais, radijo stočių atstovai ir kiti su muzika susiję asmenys.

„Visi į apdovanojimų ceremoniją susirenkame, kad pagerbtume ryškiausius ir daugiausiai per metus nuveikusius muzikos srityje. Išrinkti tiek nominantus, tiek laimėtojus – be galo atsakinga užduotis, reikalaujanti didelių pastangų. Asociacijos „Metų muzikos apdovanojimai“ atsakomybė surinkti duomenis iš įvairių partnerių, susisteminti įvairių pasiklausymo platformų duomenis, suskaičiuoti įvykusius koncertus, dainas ar albumus. Visa tai didelis ir atsakingas darbas, kuris užtikrina, kad tiek taryba, tiek balsavimo komisija turėtų objektyvius duomenis ir galėtų tinkamai įvertinti kiekvieną kūrėją“, – apie rinkimus pasakoja asociacijos „Metų muzikos apdovanojimai“ pirmininkas Martynas Tyla.

Šiandien startuoja išankstinė bilietų prekyba į 2024 metų sausio 26 dieną įvyksiančią ceremoniją „M.A.M.A.“ su išankstinės prekybos kodu, o penktadienį 9 val. ryto startuos vieša bilietų prekyba visiems norintiems renginį stebėti Kauno „Žalgirio“ arenoje. Bilietus į ceremoniją platina Bilietai.lt.

Kitos naujienos

Alytaus mieste 2023–2024 m. šildymo sezono baigėsi balandžio 9 dieną. Šildymo sezono pabaigą, ats...

Siekdamas suaktyvinti dramaturgus Alytaus miesto teatras jau dešimtąjį kartą SKELBIA dramaturgų k...

Šį šeštadienį Alytuje biliardo klube „Club 9“ vyks labdaringas pulo turnyras „Į pergalę su misija...

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) informuoja, kad trečiadienį pradeda veikti trumpasis numeris 1855, kur...