Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

Uždarydamas kabineto duris Vytuolis Valūnas išsineš tik vardinį kalendorių

 

Šiandien Alytaus miesto savivaldybės švietimo skyriaus vadovas Vytuolis Valūnas baigia darbą šiose pareigose. Uždarydamas kabineto duris vedėjas išsineš vardinį darbo kalendorių, kurį prieš daugelį metų padovanojo Miroslavo mokyklos kolektyvas, kuriam jis vadovavo.

Alytaus miesto švietimo sistemai Vytuolis Valūnas vadovavo daugiau kaip 20 metų. „Šiose pareigose man teko dirbti 21 metus 3 mėnesius ir šiandien antra diena“, – tikslus buvo kalbinamas Vytuolis Valūnas.

Kalendorius 8
Miroslavo gimnazijos kolektyvo dovana, gauta daugiau nei prieš 20 metų, kartu keliauja į naują darbo vietą. Ant šio švietimo skyriaus vedėjo V. Valūno stalo ji prastovėjo 21 metus 3 mėnesius ir 2 dienas

Anot jo, nuoskaudos ir liūdesio nejaučia. „Jaučiuosi taip, kad būčiau nuėjęs didelį savo gyvenimo etapą. Tikiuosi, kad mane pakeis jaunas ir energingas žmogus, sėkmingas švietimo vadybininkas ir tikras lyderis, kuris ves Alytaus švietimo sistemą pirmyn“, – kalbėjo V. Valūnas.

Kalbėdamas apie savo planus, vedėjas teigė, kad pirmiausia pusmetį pailsės, o paskui pasinaudos vienu iš jau gautų pasiūlymų. Kol kas kalbama apie galimybę dirbti istorijos mokytoju arba švietimo vadybos srityje. Konkretizuoti pasiūlymų V. Valūnas nebuvo linkęs, tačiau paminėjo, jog tai darbas ne Alytuje „

„Esu sakęs ir švietimo įstaigų direktoriams, kad metus laiko man darbo Alytaus švietimo sistemoje nesiūlytų. Reikia padirbėti ir kitus“. 

V. Valūnas užsiminė, kad savo apsisprendimą ateityje paskelbs viešai.

 

Kitos naujienos

Alytaus miesto teatre penktadienį šventiniu koncertu bus uždaromi Alytaus – Lietuvos kultūros sostinės me...

FM99 studijoje „Praeitis trap mūsų“Alytaus kolekcininkų klubo nariai Gintaras Lučinskas ir Kęstutis Tamul...

Paauglių tarpe pastaruoju metu drastiškai daugėja atvejų, kai vaikai ima svaigintis priklausomybę...