Klausyti gyvai

10:00 - 11:00

Miesto Informatorius

„Vaikų pasaulis mūsų pasaulyje” – Darvinas Tamulynas pristato dainą ir video klipą!

Kviečiame pasiklausyti pokalbio su dainininku Darvinu Tamulynu apie pirmą autorinę dainą „Tavo namai” ir jai skirtą video klipą, kuriame – jaukūs promočiutės namai. Kaip sako Darvinas: „Pirmiausia šeima, o paskui jau visa kita”.

Į FM99 studiją iš Vilniaus atskubėjęs Darvinas dalijasi mintimis: „planų išties labai daug – noriu daug ką pasiekt, daug padaryt, daug aplankyt, daug išdainuot…” Maltoje, Anglijoje ir kitur planuojantis šiemet konkursuose dalyvauti Darvinas sako, kad jam labiausiai patinka pats procesas dalyvauti, susipažinti su naujais žmonėmis, dainininkais, patirti naujų įspūdžių. Neseniai viename didžiausių muzikinių projektų dalyvavusiam berniukui didžiausią įspūdį paliko užkulisiniai projekto momentai, naujos pažintys, susitikimas su dainininke Jazzu.

Darvinas FM99 studijoje

„Tavo namai” – tai pirmasis Darvino autorinis kūrinys, kuriam idėja kilo vakare mąstant apie promočiutę, kurios namuose nufilmuotas ir klipas. Idėja, pasak jaunojo dainininko, ir buvo – močiutės namai, ne kažkieno kito, ne kažkur kitur, o ten, kur išties kvepia obuolių pyragu! Paklaustas apie pirmosios dainos įrašą, pirmojo klipo filmavimą, Darvinas džiaugėsi įspūdžiais ir įkvėpimu dar ir dar kurti! Na, o promočiutė Bronislava šiek tiek jaudinosi, – jai tai buvo nauja patirtis, tačiau, kaip sako berniukas, kuo puikiausiai susitvarkė su šiuo iššūkiu!

Išgirskime dainą ir pamatykime videoklipą „Tavo namai” štai čia!

Kitos naujienos

Kauno hidroelektrinėje (Kauno HE), kurią valdo „Ignitis gamyba“, pirmą kartą per daugiau nei 10 m...

Pavasariop prasideda aplinkos tvarkymo darbai. Gyventojai raginami atkreipti dėmesį, kokiais atve...

Alytaus kraštotyros muziejuje antradienį pristatyta Vilmanto Dunderio knyga apie Kovo 11-osios akto signa...

Per pirmą dieną, vasario 21-ąją, kai buvo pradėti rinkti parašai už kandidatus į prezidentus, TS-LKD kand...