Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

„Vaikų pasaulis mūsų pasaulyje” – Darvinas Tamulynas pristato dainą ir video klipą!

Kviečiame pasiklausyti pokalbio su dainininku Darvinu Tamulynu apie pirmą autorinę dainą „Tavo namai” ir jai skirtą video klipą, kuriame – jaukūs promočiutės namai. Kaip sako Darvinas: „Pirmiausia šeima, o paskui jau visa kita”.

Į FM99 studiją iš Vilniaus atskubėjęs Darvinas dalijasi mintimis: „planų išties labai daug – noriu daug ką pasiekt, daug padaryt, daug aplankyt, daug išdainuot…” Maltoje, Anglijoje ir kitur planuojantis šiemet konkursuose dalyvauti Darvinas sako, kad jam labiausiai patinka pats procesas dalyvauti, susipažinti su naujais žmonėmis, dainininkais, patirti naujų įspūdžių. Neseniai viename didžiausių muzikinių projektų dalyvavusiam berniukui didžiausią įspūdį paliko užkulisiniai projekto momentai, naujos pažintys, susitikimas su dainininke Jazzu.

Darvinas FM99 studijoje

„Tavo namai” – tai pirmasis Darvino autorinis kūrinys, kuriam idėja kilo vakare mąstant apie promočiutę, kurios namuose nufilmuotas ir klipas. Idėja, pasak jaunojo dainininko, ir buvo – močiutės namai, ne kažkieno kito, ne kažkur kitur, o ten, kur išties kvepia obuolių pyragu! Paklaustas apie pirmosios dainos įrašą, pirmojo klipo filmavimą, Darvinas džiaugėsi įspūdžiais ir įkvėpimu dar ir dar kurti! Na, o promočiutė Bronislava šiek tiek jaudinosi, – jai tai buvo nauja patirtis, tačiau, kaip sako berniukas, kuo puikiausiai susitvarkė su šiuo iššūkiu!

Išgirskime dainą ir pamatykime videoklipą „Tavo namai” štai čia!

Kitos naujienos

Alytuje vyksta mažasis kino ir kultūros festivalis „Scanoramos vasara“. Šiais metais kino stovykl...

Nuo Liepos 1 dienos prie Kauno kolegijos prijungta Alytaus kolegija.

Lietuvos gyventojai savo vaikui ar kitam mokyklą baigiančiam giminaičiui rekomenduotų pasirinkti ...

Naujai išrinktas europarlamentaras Aurelijus Veryga dirbs Europos konservatorių ir reformuotojų f...