Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

Vaikų pasaulis mūsų pasaulyje: Darvino sėkmės formulė 99% – darbo, 1% talento

Būsimas 6-okas Darvinas Tamulynas. Laidoje ,,Vaikų pasaulis mūsų pasaulyje” pasakoja apie savo pomėgius ir laisvalaikį, kurį dažniausiai leidžia būrelių sūkuryje. 

Talentas nuo mažų dienų 

Nuo 4-ių metų Darvinas pradėjo lankyti pramoginius šokius, juos lankė iki 5-tos klasės. Taip pat dainavo Alytaus vokalinėje studijoje ,,Boružėlė”. Jis lankė iš viso 7 būrelius: šokiai pramoginiai ir breikas, krepšinis, futbolas, robotika ir muzikos mokykla. Šiuo metu Darvinas groja trimis instrumentais: gitara, saksofonu, pianinu ir vis dar lanko ,,Balio dvariono mokyklą” Vilniuje. 

Taip pat dainuoja Alytaus jaunimo centro vokalinėje studijoje ,,Bel Canto”, pas mokytoją Asta Pilypaitė. Be viso to lanko futbolą ir šiais metais buvo atrinktas į rinktinę. Futbolas ir dainavimas – didžiausia aistra. Darvinas būdamas vos 6-okas yra dalyvavęs ne viename televizijos projekte: LRT ,,Lietuvos nerealieji”, LNK ,,KK2 vaikai” taip pat buvo pakviestas būti muzikinės laidos ,,Dainuok su žvaigžde” vedėju, bet karantino metu galimybė liko neišnaudota. 


Darvinas dalinasi: ,,pažiūrėsim po kokių 5-ių metų ką aš pasirinksiu ar futbolą, ar dainavimą, bet tikriausiai rinksiuosi dainavimą, futbolas liks kaip pomėgis”. Taip pat pašnekovas kalbėdamas apie jaudulį, pripažįsta, kad jaudulį turi turbūt kiekvienas žmogus, bet kuomet užlipi į sceną, pradedi dainuoti jaudulys sumažėja. 

Berniukas jaučia, kad dainavimas yra jo niša. Jis nori parodyti savo balsą ir kokių talentingų vaikų yra Lietuvoje. Kalbėdamas jis dėkoja mokytojoms, kurios atvedė jį į dainavimo kelią: Aldonai Ramanauskaitei ir Asta Pilypaitei. 

Laidos pabaigoje Darvinas skatina visus vaikus, kurie bijo užlipti ant scenos: ,,nebijoti ir bandyti, nes gyvenimas yra tik vienas’’.

Laida ,,Vaikų pasaulis mūsų pasaulyje” iš dalies finansuoja Spaudos radijo ir televizijos rėmimo fondas

Kitos naujienos

Kokie pagrindiniai iššūkiai buvo šią kadenciją Europos Parlamente, Europos saugumas, karas Ukrain...

Su Alytaus Sakalėlio pradinės mokyklos 2C klasės moksleiviais susitinkame radijo stotyje FM99. Va...

Alytuje gyvenantys vaikų tėvai ir toliau ieško būdų, kaip išlaikyti savo vaikus darželiuose. Nors...

Alytaus policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl galimo moters išžaginimo Alytuje. Kaip pranešė Alytaus ap...