Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

„Apie sveikatą ir gyvenimą…“ – į Dainų šventę be sūrelių, bet su servetėlėmis rankoms

„Apie sveikatą ir gyvenimą…“ – į Dainų šventę be sūrelių, bet su servetėlėmis rankoms valyti.

Atmintine Dainu sventes dalyviuiBesirengdami Lietuvos dainų šventei „Čia mano namai“ medicinos specialistai atkreipia dėmesį, kad išleidžiant savo atžalas į šventę ir repeticijų maratoną, tėvai nepamirštų priminti ir pagrindinių higienos bei atsargumo taisyklių.  Didžiausias dėmesys sutelkiamas į  švarias rankas, tad rankinėse bei lagaminuose turėtų atsirasti drėgnos servetėlės rankoms valyti, jei nebūtų galimybės rankas plauti su vandeniu ir muilu.

Primenama ir tai, jog šiemet ypač aktyvios erkės, ir nors repeticijų vietose žolė, kaip manoma, bus nušienauta, tačiau repelentų naudojimas bei atsakingas kūno apžiūrėjimas tikrai nepakenks. Beje, medikai pataria, jog jeigu erkė įsisiurbs, būtina ne tik ją kuo skubiau ištraukti, bet ir pasižymėti datą,  kada tai atsitiko. Tai būtina, nes jeigu sutriktų sveikata, medikams būtų lengviau diagnozuoti priežastis.

Šventės dalyviams parengtoje atmintinėje primenama, k0kį maistą pasiimti. Šįkart maistingumą reiktų pamiršti ir į krepšį dėti tik negendančius, be įdarų ir kremų gardėsius. Tad, sūreliai, batonėliai ir kiti vaikams skanūs dalykai turėtų likti namuose, o į kelionę reiktų pasiimti džiuvėsėlių, sausainukų, švarių daržovių ar ilgiau besilaikančių vaisių.

Į Dainų šventę iš Alytaus išvyks apie 600 dainuojančių ir šokančių šventės dalyvių.

Kitos naujienos

„Pilietiškumo dėlionėje“ pokalbis su Giedriumi Sakalausku. 

Šį sekmadienį (gruodžio 11 d.) Makniūnuose nuo 10 iki 13 val. vyks Kalėdinis Makniūnų bagažinių t...

Gruodžio 2 dieną Alytaus pataisos namuose 49 m. kinologas specialistas sumušė kitos kinologės 7 mėnesių t...

Lietuvos profesionalai standartinių šokių šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva Lacitien...