Klausyti gyvai

08:35 - 09:00

Ši diena muzikos istorijoje

#Išdrįsk padėti. Išdrįsk ateiti. Info dienos Alytuje su pokalbiais ir filmu „Geresnis vyras”.

 

Lapkričio 25 dieną paminėta Tarptautinė kovos su smurtu prieš moteris diena, taip prasidėjo kamoanija „16 aktyvizmo dienų prieš smurtą prieš moteris” dienų.  „Smurtas prieš moteris – problema, palietusi beveik kiekvieną iš mūsų, tačiau kai nuo smurto kenčia artimas žmogus, dažnai tiesiog nežinome kaip elgtis, ką sakyti, kur ieškoti pagalbos”, – sako laidos viešnia  Žmogaus teisių centro komunikacijos vadovė  žurnalistė Jūratė Juškaitė.

Pakalbėti apie tai kviečia info dienos, kuriose bus kalbama, kaip geriau apsaugoti tuos, kas kenčia nuo smurto artimoje aplinkoje. Lapkričio 29 d, 17:30 val. Alytaus miesto tetre mėginsime suprasti, ką patiria moterys, vyrai, vaikai, kai šeimoje yra smurtaujama? Kokios smurto šeimoje priežastys? Kaip galime padėti ir prisidėti kiekvienas iš mūsų, jei nuo smurto kenčia draugė, o gal vaikų bendraklasis mokykloje? Ką gali padaryti skirtingos institucijos bendradarbiaudamos tarpusavyje?

Žmogaus teisių centro komunikacijos vadovė  žurnalistė Jūratė Juškaitė.

Susitikime kartu nemokamai peržiūrėti dokumentinį filmą „Geresnis vyras“ ir pasikalbėti. Tarptautinė socialinė akcija „16 aktyvumo dienų prieš smurtą prieš moteris“ tęsisi iki  gruodžio 10 d, kai bus minima tarptautinė žmogaus teisių diena.

Kitos naujienos

Alytaus kraštotyros muziejuje antradienį pristatyta Vilmanto Dunderio knyga apie Kovo 11-osios akto signa...

Per pirmą dieną, vasario 21-ąją, kai buvo pradėti rinkti parašai už kandidatus į prezidentus, TS-LKD kand...

Valstybinei energetikos reguliavimo tarybai (VERT) teigiant, kad buitiniai vartotojai ir mažos įm...

Delfi.lt skelbia, kad Latvijoje sulaikytas vyras, įtariamas Baltijos šalyse dažais apipylęs ne vieną memo...