Klausyti gyvai

11:00 - 12:00

Laisva forma

Markas Zuckerbergas apie didžiausią pasaulyje „like’ą“ Druskininkuose dar nežino

Nuotr. "Mano Druskininkai"
Nuotr. „Mano Druskininkai“

Penktadienį Druskininkuose įžiebtas didžiausias pasaulyje LIKE ženklas. Tiesa, Facebook” įkūrėjas Markas Zuckerbergas kol kas nieko apie tai nežino, bet Valstybinio turizmo departamento rinkodaros skyriaus vedėja Lauryna Tarvydienė tvirtina, kad juridinių kliūčių nėra, juolab ir „rankelės“ marškinių sąsaga kitokia nei originale. Na, o jei jau jų kiltų – tai bus dar didesnis „pijaras“, mano L.Tarvydienė ir, matyt, departamento vadovai.

Simbolis Druskininkams atiteko laimėjus Ūkio ministerijos paskelbtą konkursą – kaip Lietuvos viešinimo kampanijos socialiniuose tinkluose „Like‘able Lithuania“ rezultatas. Surinkę beveik 8 tūkstančius balsų, Druskininkai aplenkė Vilnių, Kauną ir Palangą ir laimėjo Tokią teisę. Tą pačią dieną Druskininkuose, aikštelėje prie Vandens parko įkasta simbolinė kapsulė, žyminti oficialią keleivinio lynų keltuvo statybos pradžią., kuris sujungs miesto centrą su slidinėjimo trasa.

Įkasama lynų keltuvo kapsulė
Įkasama lynų keltuvo kapsulė

Į Druskininkus mielai vyksta ir ministrai – penktadienį čia viešėjo visa puokštė – Ūkio ministras Evaldas Gustas, Aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas, o lynų keltuvo, kaip ekologinio transporto, statybų pradžią palaimino ir Susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius.

Tad dar vienas pliusas Druskininkams, o ateities planuose – nuosava jūra po stogu ar po atviru dangumi – pagal oro sąlygas, pasakojo Druskininkų meras Ričardas Malinauskas.

Na o didžiausias pasaulyje „laikas“ įrengtas ant slidinėjimo trasos „Snow Arena“ pastato fasado, 50-ies metrų aukštyje. LIKE ženklo aukštis – 8,5 metro, užrašo DRUSKININKAI raidžių aukštis beveik 5 metrai, viso ženklo ilgis –57 metrai.

Kitos naujienos

Festivalis, kuriame lankėsi pats Antanas Smetona. Taip apie prieš Antrąjį pasaulinį karą vykusias...

„Piligrimas atėjo, uždėsim antspaudą“, – šūktelėjo ...

Vakar elektros kainos biržoje šoktelėjo iki neregėtų aukštumų – 4 eurų už kilovatvalandę, negana to, „Per...

Ką vartoja lietuviai ir kokia priklausomybė dažniausia, kaip padėti priklausomiems žmonėms? Pokalbis apie...