Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

„7bet Rally Lazdijai“ – gegužės 17-18 dienomis Lazdijuose ir jų apylinkėse

Jau gegužės 17-18 dienomis Lazdijuose ir jų apylinkėse įvyks pirmasis šių metų Lietuvos automobilių ralio čempionato etapas „7bet Rally Lazdijai“.

Pirmas etapas visuomet turi savitą atmosferą: po pertraukos sportininkai ir sirgaliai išsiilgę greičio, emocijų ir adrenalino, tad tikėtina, kad prie starto linijos sulauksime viso lietuviško bei kaimyninių šalių ralio elito, kuris, kovoje dėl pirmų sezono taškų, Lazdijų kraštą užkaitins iki raudonumo!

Plačiau apie viską pokalbis suvienu iš „7bet Rally Lazdijai“ organizatorių Ronaldu Rutkausku.

Ronaldas Rutkauskas

Gegužės 17 dienos vakarą (penktadienį), 18:00 valandą sirgalių lauks iškilmingas ralio atidarymas ir ralio podiumas Lazdijų Nepriklausomybės aikštėje. Varžybų programoje ekipažų lauks 12-a po Lazdijų rajoną išsibarsčiusių greičio ruožų, kuriuos sportininkai įveiks per dvi varžybų dienas. Bendrai ekipažai nuvažiuos beveik 300 kilometrų, tarp kurių 101-ą kilometrą jie skries greičio ruožais.

Gegužės 18 dienos vakare (18:40val.), Nepriklausomybės aikštėje jau žinosime kas šaus pergalės šampaną ir į dangų kels absoliučių nugalėtojų taures (pernai šį vaidmenį puikiai atliko Vaidotas Žala su Ivo Pūkiu vairavę Škoda Fabia). Čia pat, pačioje Lazdijų širdyje, prie ralio arkos šurmuliuos triukšmingas ralio vakarėlis su DJ Awesome J, apdovanojimai, šausime šventinį fejerverką. Aplink Nepriklausomybės aikštę bus išrikiuoti ir koviniai ralio automobiliai, kuriuos bus galima apžiūrėti iš arti, nusifotografuoti su mėgiamu sportininku.

Bilietai/Tickets: https://byt.lt/YlKGL

Kitos naujienos

Laidoje „Darau verslą“ kalbėjomės su alytiškiais, sveikų užkandžių „Longevies“ gamintojais Audra ...

Kino stovykla jaunimui „24 per sekundę“ suteiks galimybę toliau gilintis į kino kūrimo procesus s...

„Ši daina – lyg nauja kryptis mano muzikoje, kur išbandau kitokį skambesį. Grįžtu į 80-tuosius, kurie man...

Europos šalių kino forumas „Scanorama“ tradiciškai sugrįžta vasaroti į Alytų. Liepos 15–21 d....