Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

„Ši Diena Muzikos Istorijoje“ – 2010-aisiais šią dieną Celine Dion susilaukė dvynukų

Celine Dion„Ši Diena Muzikos Istorijoje“ – atsiverskime kalendorių ir apžvelkime šou pasaulio istoriją spalio 23-ąją.

1978 – laukdamas teismo dėl savo merginos nužudymo, Sid Vicious (Sidas Višesas) mėgino baigti gyvenimą savižudybe. Jis (tikrasis vardas – John Simon Ritchie) buvo Anglijos muzikantas, geriausiai žinomas kaip daug įtakos padariusio punk roko projekto „Sex Pistols“ bosininkas. 2006-ais metais jis, kaip šios grupės narys, įtrauktas į rokenrolo šlovės muziejų.

2010 – 42 metų kanadiečių dainininkė Celine Dion (Selin Dion) pagimdė dvynukus. Celine Dion gimė Kvebeke Kanadoje 1968-ųjų Kovo 30 dieną daugiavaikėje šeimoje ir buvo jauniausia iš 14-os vaikų. Iki 1990-ųjų ji nebuvo žinoma JAV, nors Kanadoje bei Prancūzijoje ją žinojo daugelis. 1990-aisiais, būdama 20-ties, ji išleido savo pirmąjį albumą anglų kalba „Unison“, kurio kūriniai pakilo iki JAV Top 10-uko. 1991-aisiais ji išleido dar vieną ne anglišką albumą „Chante Plamondon“. 1992-ųjų pradžioje Celine vėl lankėsi JAV Top aukštumose – šįkart įrašiusi bendrą kūrinį su Peabo Bryson „Beauty And The Beast“. Tų metų kovą taip pat pasirodė ir antras jos albumas „Celine Dion“, tapęs du kartus platininiu. Vėliau tais metais Celine koncertavo kartu su Michael Bolton’u, o po šio turnė išleido dar vieną albumą – „Colour Of My Love“, iš kurio hitu tapo daina „When I Fall In Love“ su Clive Griffin, skirta filmo „Sleepless In Seattle“ garso takeliui. Kiti du superpopulirarūs albumo kūriniai „The Power Of Love“ bei „Misled“ pasiekė net JAV Top 40 viršūnę, o albumas „Colour Of My Love“ buvo parduotas net šešių milijonų tiražu. 1994-aisiais Celine ištekėjo už savo prodiuserio Rene Angelil’io, vyresnio už ją 26-iais metais.

2010 – per hinduistų ceremoniją, kuri vyko uždarame prabangiame viešbutyje Vakarų Indijoje, susituokė britų komikas Russell Brand (Raselas Brandas) ir JAV popmuzikos žvaigždutė Katy Perry (Keti Peri).

 

Geros muzikos niekada nebus per daug…

——————-

Kitos naujienos

Finansinių sunkumų turinti ir restruktūrizuotis siekianti Rusijos grupės „Polair“ netiesiogiai va...

Šį trečiadienį Alytaus Dainų slėnis tampa viena didele Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo kar...

Dauguose jau antradienį vyks didžiausia Alytaus rajono savivaldybės šventė. Rajono meras Algirdas Vr...

„Tiltai ne tik sujungia upės krantus, bet sujungia ir žmones“ (H. Kabeikis).