Klausyti gyvai

22:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

„Ši diena muzikos istorijoje” – 1974-aisiais buvęs bitlas George Harrison išleido pirmąjį solo albumą

„Ši diena muzikos istorijoje”. Gruodžio 9-ąją šou pasaulio istorijoje taip pat yra ką prisiminti.

1963 – išleistas pirmasis grupės „Supremes” albumas „Meet the Supremes”.

harisonas1974 – buvęs „The Beatles” narys George Harrison (Džordžas Harisonas) išleido savo pirmąjį albumą „Dark Horse”. Kai 1970 m. „The Beatles“ iširo, pradėjo solo karjerą. Vėliau buvo iš roko žvaigždžių sudarytos grupės „Traveling Wilburys” narys. Artimi Harisono ryšiai su Indijos kultūra, bei jo induizmo išpažinimas padarė didelės įtakos jo pasaulėžiūrai bei dvasiniams nuosprendžiams, kurie dažnai būdavo akivaizdūs jo muzikoje, visuomeninėje veikloje, bei asmeniniame jo gyvenime. Harisonas yra vienintelis „The Beatles“ narys, išleidęs savo autobiografiją („I Me Mine“, 1980 m.), nors apie „The Beatles“ knygoje buvo mažai parašyta. 1980-aisiais jis pradėjo tolti nuo muzikos karjeros ir daugiausia dėmesio skyrė kitiems pomėgiams, pvz., sodininkystei. 2001 m. Harisonas mirė nuo plaučių vėžio.

1984 – Los Andžele įvyko paskutinis Jackson (Džeksonų) šeimos koncertas.

2010 – legendinės JAV roko grupės „The Doors” dainininkui velioniui Jim Morrison (Džimui Morisonui) buvo panaikinti prieš 41 metus iškelti kaltinimai dėl nepadoraus apsinuoginimo per vieną koncertą.

2010 – popmuzikos žvaigždės Lady Gaga (Leidi Gagos) vaškiniai modeliai buvo atidengti aštuoniuose pasaulyje veikiančiuose „Madame Tussauds” („Madam Tiuso”) muziejuose, o kiekvieno iš jų apdaras skirtingai atspindi šios dainininkės provokuojantį stilių.

2010 – būdamas 85 metų, po dešimt mėnesių trukusios kovos su kasos vėžiu, San Diege mirė džiazo improvizacijų meistras JAV saksofonininkas James Moody (Džeimsas Mudis), labiausiai žinomas dėl jo melodijos „Moody’s Mood for Love”.

2012 – Šiaurės Meksikoje sudužus mažam lėktuvui, žuvo garsi meksikiečių ir amerikiečių dainininkė Jenni Rivera (Dženi Rivera).

…geros muzikos niekuomet nebus per daug…

 

Kitos naujienos

Alytaus apskr. Vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo. Gautas 58-e...

„Tai mūsų eglutė išdygo po nakties, kaip netikėtas Kalėdinis stebuklas“, – į radijo stoties „FM99“ pašto ...

Šiuolaikinės klounados spektaklis visai šeimai „Čiurlionio pasaka“

„Džiaugiamės, kad priėmėte, stengsimės, kad taptų tradicija ir nuteistiesiems pagal galimybes dalyvauti m...