Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Švenčiame pasaulinę vaikiškos knygos dieną! Kokia vaikiška knyga Jums mylimiausia?

Nuoširdžiausiai sveikindami su pasauline vaikiškos knygos diena, mažuosius kviečiame paskaityti, vyresniuosius – prisiminti pačią mylimiausią savo vaikystės knygą! Na, o kaip FM99 eteryje sakė Daina Krukonienė, Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriaus bibliotekininkė, skaityti knygas yra didelis džiaugsmas, juolab, kad knygų yra daugybė, tad tikrai atrasti mėgstamą – gali kiekvienas!

Pasak FM99 viešnios, jeigu jaučiame, kad skaityti sunku, knyga „nelimpa”, nereikia vargti, save versti perskaityti iki pabaigos, geriau imti kitą knygą, juk kiekviena ji turi savo skaitytoją! Nuo patiems mažiausiems skirtų knygų, kurias galima net merkti į vandenį, iki paaugliams skirtų meilės romanų, fantastinių ar istorinių knygų – galima atrasti Vaikų ir jaunimo literatūros skyriuje, kuriame vyksta ir daugybė renginių, edukacijų, susitikimų su rašytojais!

Sveikindama su pasauline vaikiškos knygos diena, D. Krukonienė pasakoja ir daug įdomių istorijų apie Hansą Kristijaną Anderseną (1805-1875), juk šio rašytojo gimimo diena tapo pasauline vaikiškos knygos diena, dalijasi skaitomiausių, mylimiausių rašytojų top’u, tad kviečiame pasiklausyti įdomaus pokalbio ir, skaitant, atšvęsti šią gražią dieną!

Kitos naujienos

Alytuje vyksta mažasis kino ir kultūros festivalis „Scanoramos vasara“. Šiais metais kino stovykl...

Nuo Liepos 1 dienos prie Kauno kolegijos prijungta Alytaus kolegija.

Lietuvos gyventojai savo vaikui ar kitam mokyklą baigiančiam giminaičiui rekomenduotų pasirinkti ...

Naujai išrinktas europarlamentaras Aurelijus Veryga dirbs Europos konservatorių ir reformuotojų f...