Klausyti gyvai

16:00 - 17:00

Ne tu vienas kelyje

„Prie puodelio arbatos. Pakalbėkim…“ – spektaklis „Coco paslaptis“ atskleidžia netikėtą legendinės Coco Chanel gyvenimo pusę

Coco paslaptis - Inesa ir Onute - foto Vytautas Stanionis2014-ieji Alytaus miesto teatre prasidėjo su nauja premjera – spektakliu „Coco paslaptis“.

Kaip rašoma www.alytausteatras.lt: „Coco paslaptis“ – spektaklis apie legendomis apipintą madų pasaulio įžymybę Coco Chanel. Ji – provokatyvi asmenybė, nesitaiksčiusi su gyvenimo kasdienybe, savo talento ir išminties pagalba pakilusi iš skurdo prarajos iki pasaulinio elito gretų, pati kūrusi neeilines istorijas apie save pačią, plačiai pagarsėjusi „skrajotais posakiais“, kurių ne vienas dar skamba mūsų lūpomis…

Spektaklis skirtas ne tik moterims, bet ir visiems, norintiems suprasti išskirtinės asmenybės bruožus, jos brandos ir kovos už „vietą po saule“ procesą. Sceninis veiksmas lipdomas iš kelių sudėtinių dalių: pažintinės, tragiškosios, provokacinės ir linksmosios.“.

Apie spektaklį, jo kūrimą, pažintį su legendinės moters gyvenimo istorija kalbėjome „FM99“ eteryje su režisiere Dalia Kimantaite, aktorėmis Inesa Pilvelyte ir Ona Gudaityte.

Kviečiame pasiklausyti.

I pokalbio dalis

II pokalbio dalis

Na, o sausio 22 dieną (trečiadienį) 18:00 val. Alytaus miesto teatro didžiojoje salėje bus rodomas spektaklis „Coco paslaptis“.

Tad malonių Jums paslapčių ir giedros nuotaikos šį baltą, gražų savaitgalį!

Iki malonaus!

Pagarbiai, Eglė

Print

 

Kitos naujienos

Kaip evoliucionavo automobilių dizainas per paskutinius 40 metų? 1980-ieji - charizmatiškais laikais buvo...

FM99 pokalbis su Alytaus turizmo informacinio centro gide Birute Malaškevičiūte apie tai, ką rugpjūtį ver...

(BNS). Teisėsaugos pareigūnai baigė tirti prieš trejus metus pradėtą dokumentų klastojimu kaltinamos Alyt...

Gary Moore sūnaus Jack Moore ir grupės GARY MOORE TRIBUTE BAND #mooreplaysmoore koncertas – šalia pa...