Klausyti gyvai

10:00 - 11:00

Miesto Informatorius

Rokiruotės Alytaus savivaldybėje – iš darbo išeina architektas, pasipriešinęs penkiaaukščių kvartalui senamiestyje

Rokiruotės Alytaus savivaldybėje – iš darbo išeina architektas, pasipriešinęs penkiaaukščių kvartalui senamiestyje

Iš darbo „šalių susitarimu“ išeina Alytaus m. savivaldybės vyriausiasis architektas Arūnas Grigaitis, pasipriešinęs penkiaaukščių kvartalo atsiradimui Alytaus senamiestyje. Šiandien paskutinė A.Grigaičio darbo diena Alytaus m. savivaldybėje.

„Cesiuliui paliepus, man panorėjus“, – savo feisbuko paskyroje juokauja pastarajį mėnesį vyriausiuoju specialistu Architektūros ir žemėtvarkos skyriuje dirbęs A.Grigaitis, pridėdamas savivaldybės darbuotojus apie jo paskutinę darbo dieną informuojantį elektroninį laišką.

Iki 2023 m. gruodžio 11 dienos, kai teismo į darbą buvo sugrąžintas vyr.architektas Mindaugas Matažinskas, A.Grigaitis dirbo vyriausiuoju Alytaus miesto architektu. Jis pernai tapo ir Alytaus kultūros ir meno tarybos nariu.

Arūnas Grigaitis nepabijojo pasipriešinti miesto vadovų planams, kurie, kaip vėliau pripažino ir prokuratūra, būtų pažeidę viešajį interesą.

Jis kreipėsi į Kauno regiono architektų tarybą dėl Alytaus m. bendrojo plano koregavimo, siekdamas sustabdyti penkiaaukščių daugiabučių kvartalo atsiradimą senajame bulvariniame Alytaus kvartale, kurį siūloma pripažinti urbanistiniu draustiniu.

Vyr.architektu nebedirba ir M.Matažinskas, šalių susitarimu išėjęs po mažiau nei mėnesio darbo. Į šias pareigas priimta iš Kauno rajono savivaldybės perėjusi Jurgita Kalvinskaitė.

FM99 yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žiniasklaidos pasitikėjimo iniciatyvos programą

Komentarai (9)

  1. Paulius prieš 1 metai

    Labai geras specialistas, netrukus Alytus išgirs apie didelį projektą šiame mieste. Šio specialisto pagalba šis projektas buvo derinamas sklandžiai, pastabos logiškos. Gėdingas Alytaus miesto savivaldybės sprendimas!

  2. Anonimas prieš 1 metai

    Geda ARUNAS GRIGAITIS TAI SIMBOLIS TIESOS KURIS NEBIJANTIS TIESOS SAKYT TIESOS

  3. Jonas prieš 1 metai

    Alytauz meras ant babkiu atsigaus

  4. Pranas prieš 1 metai

    Galvojau, kad Cesiulis fainas bičas kol neprasidėjo... O prasidėjo nuo ligoninės stovėjimo aikštelės apmokestinimo, daugiabučių aikštelių "rezervavimų"-visos šios veiklos neatsiranda nepatępus atsakingų asmenų. Tai tik smulkmenos, kurios akis bado, o ko dar męs nežinom...

  5. pizijonis prieš 1 metai

    Alytiečiai jau atsipeikėja ...Cesiūlas atidengė savo influncerio veidelį :D

  6. jasna prieš 1 metai

    cesiulis ismete,nes nepalankus

  7. Marta prieš 1 metai

    Įsijautė. Gėda.

  8. Liudna prieš 1 metai

    Liūdna, kad principingi žmonės pasitraukia, o tiksliau, su jais susidorojama((((

  9. Dali prieš 1 metai

    Gėda merui.Slidžiai dirba.

Comments are closed.

Kitos naujienos

Praėjus daugiau nei dviem savaitėms nuo pajamų deklaravimo ir įmokų sumokėjimo termino pabaigos, ...

Alytaus rajono savivaldybė kviečia dalyvauti Aplinkos tvarkymo konkurse, pasidalinti patirtimi ir...

Skaudi nelaimė pramogų pasaulyjė – žuvo garsus prodiuseris Gintaras Bendžius, rašo zmones.lt remdamiesi G...

Su FM99 svečiu muziejininku, „Poezijos pavasario“ globėju Alytuje Giedriumi Bernatavičiumi kalbam...